kadinlarin-ortak-problemi-selulit

Kadınların ortak problemi selülit

Alınan ve geri verilen kilolar vücudunuzda izler bırakır. En kötüsü de bu kilolardan kurtulsanız bile izleri peşinizi kolay kolay bırakmaz. Bu izler kişinin sosyal hayatında da peşini bırakmayarak özgüvenini düşürmesine sebep olur. Kadınların ortak problemi olan selülit her yazın başında kadınların korkulu rüyası olur ve ortak soru sorulur…

Bu Selülit Nasıl Gidecek?

Düzenli beslenme ve belirli egzersizlerle de selülitten kurtulmak tabi ki de mümkün ve sağlıklıdır fakat günümüz koşulları ve yoğun iş hayatı nedeniyle, düzenli spor yapmak ya da düzenli beslenmek artık imkânsız hale geldi. Ofiste masa başında geçirilen uzun saatler dolaşımı etkilediği gibi, kısa öğle arasında fastfood lar ile günü geçiştirmekten dolayı bir türlü selülitten kurtulmak mümkün olmuyor. Hal böyle olunca teknolojide insan ihtiyaçlarına göre şekillenip zamandan tasarruf ederek etkili sonuçlar sağlayan yeni sistemler geliştiriyor.

Kısa sürede etkisini gösterecek, selülitten kurtulmak için çabalarımı boşa harcamayacak, etkinliği kanıtlanmış, aynı zamanda dolaşımı arttırıp yeni selülit oluşumunu engelleyecek bir işlem olsa ne güzel olurdu diye soruyor insan.

Sizi teknolojinin sunmuş olduğu en yeni hızlı selülit giderme cihazı BTL X Wave ile tanıştırmak istiyorum. Sistem ile kadınların ortak problemi selülit ve portakal kabuğu görünümünden kısa sürede kurtulmanızı sağlayabiliyoruz. Şok Dalgaları cilt altı bozulmuş yağ dokuda oluşturduğu ses ile çarpma etkisi yaratıyor ve düzensiz yağlarınızın parçalanmasını yeniden yapılandırılmasını sağlıyor. Uygulama ağrısız acısız ve kısa sürüyor. İşlem sadece 20 dakika ve uygulamadan hemen sonra el ile kontrolünüzde açılma olduğunu gözle görebiliyor ve elinizle hissedebiliyorsunuz. Haftada iki defa toplam 6 seans uygulanıyor. Bir ay bitmeden sağlıklı ve portakal kabuğu görüntüsünden kurtulabiliyorsunuz.

Uygulama Tekrar Gerektiriyor mu?

BTL X Wave ile hızlı selülit tedavisi sonrasında dolaşımsal problemler eğer ortadan kalktı ise ve yaşam standartlarınızı daha düzene oturtabildi iseniz portakal kabuğu görüntüsünü oluşturan düzensiz yağ diziliminden kurtulmuş olursunuz. Mankenlerin tercih etmesinin sebebi kötü görüntü oluşumunu uzun süre engellemesi ve bacaklarda daha sıkı bir görünüme kavuşmalarındandır. 

BTL X Wave size daha sağlıklı oluşmuş bir bağ doku ile sıkı ve temiz bacaklar sunuyor. Israrla tekrarlamak gerekir ise sorusuna cevap olarak bu işlemin sağlığınıza zarar veren herhangi bir yanı olmadığı için istediğiniz kadar tekrar alabilir ve kadınların ortak problemi selülit ten uzak portakal kabuğu görüntüsünden arınmış bir şekilde etek giyebilirsiniz.