Popo Dikleştirme mi? Dolgun Kalçalar mı?

Kimine göre popo dikleştirme, kimine göre dolgun kalçalar daha ön plana çıkabiliyor. Süper Kalçalar artık sadece yazın önem teşkil etmiyor. Günümüz giyim sektörü dar pantolonlar daha sıkı saran şortlar genel anlamda düzgün bir popo ya sahip olunması gerekliliğini ön plana çıkartıyor.

Herkes Süper Kalçalar ister

Yapılan onca squat ile kalça sıkılaştırma haraketleri artık bacaklarınızı şişirmeye başlamış olabilir ya da artık yük belinize bindi canınız yanıyor ama hala süper kalçalar ortalıkta yok ve sadece elinizde büyük kalçalar var. Yapılması gereken sırayla önce yağların azalması daha sonra şekillenmesi ve bu sırada bel bölgesinin incelip popo kaldırma hareketlerinin sonuç vermesini beklemeniz gerekmektedir. Eğer sedanter yani düzenli spor yapan ya da profesyonel bir sporcu değilseniz ve olmayacaksanız da bu denli uğraş vermeniz gerekmiyor. Yapılan yanlışlar popo dikleştirme hareketlerini ayda yılda bir yapıp, aralarda merdiven çıkmayıp her gördüğünüz yerde asansöre biniyorsanız zaten süper kalçalara ulaşmanız bu yöntemler ile pek mümkün görülmüyor.

Günümüz teknoloji çağı ve biraz teknolojiden faydalanmanın hiçbir zararı olmaz. Yeni teknoloji ile popo dikleştirmek de artık mümkün dolgun ama sıkı kalçalara sahip olmakta.

Süper Kalçalar için Spor şart mı?

Spor tabi ki kalça kasları için gerekli ancak kalça kasları çalışırken aynı zamanda bacak kasları da çalışmaktadır. Eğer süper kalçam olsun ya da çok sıkı popom olsun isteyip direkt spora yüklenirseniz bu şekilde bir görüntüye sahip oluyorsunuz.

 

Bunun nedeni yanlış yönlendirme, yanlış ve aşırı spor sonunda popo sıkılaştırma yapmaya çalışırken şiş halterci bacağı gibi kalın bacaklara ulaşmak. Ayrıca daha sonra sporu azalttığınızda o kalın bacaklardan nasıl kurtulacağınızı düşünmeniz gerekiyor. Bazıları da bu şekilde sevebilir ama bu şekilde kalın bacaklar istemiyorum. Daha şekilli bir popoya sahip olmak ve bunu spor yapmadan istiyorsanız. Sizi yeni teknolojimiz ile tanıştırmak istiyoruz.

Ameliyatsız ve sporsuz popo dikleştirme

BTL X Wave ile popo dikleştirme uygulaması kas yoğunluğunuzu çok arttırmadan düzensiz yağların azalmasını sağlamaktadır. Mevcut görünümde önce sıkılaşma daha sonra yeni oluşan bağ dokuya göre de dikleşmesi gözlemlenir. Eğer poponuz çok düşük değil ise ya da dolgun kalçalarım var ama ben kalça sıkılaştırma ve popo dikleştirme istiyorum diyorsanız. BTL X Wave tam sizin için bir uygulama.

Uygulama ses dalgalarının kas dokunuza kadar iletilmesini sağlıyor. Bu ses dalgası öyle bir titreşim yapıyor ki düzensiz olan yağlar birbirinden ayrılıyorlar ve dolaşıma katılıyorlar. Bu sayede önce incelme ve küçültme işlemi sağlanıyor. Daha sonra gerçekleşen şey ise o bölgede yeni bağ doku oluşumu. Bu sayede popo uygulama yapılan yöne doğru kalkmaya ve dikleşmeye başlıyor. Uygulama bir yelpaze şeklinde popo çevresine yapıldığı için hem şekilli hem de süper kalça formuna ulaşmış bir popo ya sahip olmanızı sağlıyor.

Popo dikleştirme uygulaması kaç seans yapılıyor?

Uygulama haftada 2 defa toplamda 6 seans yapılıyor. İşlem ortalama eğer bacaklarınızda da aynı sıkılaşma ve incelmeyi istemiyorsanız 15 dakika kadar kısa sürüyor ve bir ay bitmeden işlem bitiyor. Sonuçları ne zaman göreceğiz sorusuna yanıtımız. Herkesin poposu farklı dolgun kalçalar ya da büyük kalçalar daha uzun sürede sonuç görürken sadece popo kaldırma işlemi yaptıracak olanlar daha ikinci seansta sonuçları görmeye başlıyorlar.

Büyük kalçalar mı? Süper kalçalar mı?

Bu tamamen size kalmış biz sizin ihtiyaçlarınız için teknoloji üretiyoruz. 56 farklı ülkede kullanılan BTL X Wave ile 1 ay bitmede size popo dikleştirme ve popo sıkılaştırma uygulaması sunuyoruz. Süper kalçalar için BTL X Wave i deneyebilirsiniz.

Ayrıca aynı cihaz ile 15 dakika kadar daha vaktiniz var ise Hızlı Selülit Tedavisi de yapmakta. Onun içinde başka bir yazımız var.